Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

Warsztaty rozwojowe w Poznaniu


Michał Łęgowski

Abpa. Baraniaka 88 E, 61-131 Poznań

Tel: +48 722 019 061

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warsztaty rozwojowe w Poznaniu - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-02-11

Chcesz zadbać o własny rozwój? Potrzebujesz wsparcia coacha? Wybierz się na warsztaty rozwojowe w Poznaniu! Organizuje je firma TrainBrain, prowadzona przez coacha Michała Łęgowskiego. Na takich warsztatach masz możliwość odpowiedzieć sobie na pytania, które Cię nurtują. Praca coacha nie polega na tym, iż ktoś daje Ci gotowe odpowiedzi. Tak naprawdę sam je sobie dajesz. Coach jedynie przeprowadza Cię przez ten proces.

Praca coacha polega głównie na tym, że zadaje Ci odpowiednie pytania, a Ty szukasz odpowiedzi. Istnieje wiele metod, technik pracy z klientem. Coach indywidualnie je dobiera, by uzyskać jak najlepszy efekt finalny dla klienta. Ale tak naprawdę to klient wykonuje największą pracę. Często musi zmierzyć się ze swoimi wymówkami, czy destruktywnymi myślami. Na stronie michallegowski.pl możesz nieco więcej dowiedzieć się o tym, jak wygląda praca z coachem. 

http://michallegowski.pl/jak-wyglada-praca-coacha/


  • Warsztaty rozwojowe to coś w sam raz dla osób starających się rozwinąć swoje kompetencje i awansować na jakieś kierownicze stanowisko.

  • Liwia Mazur dodał komentarz 2018-04-13 15:17:50
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne, Sowia 19

Przejdź

LAXO Care Sp. z o.o.


Poznań, Katowicka 11

Przejdź

Ogrody Porosa


Poznań, Rubież 14b

Przejdź