Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

Wyspa Urody • Laser Poznań


Wyspa Urody

Długa 14, 61-850 Poznań

Tel: +48 61 855 16 40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wyspa Urody • Laser Poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-24

Usługi kosmetyczne świadczone przez salon Wyspa Urody cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony konsumentek. Dlaczego tak jest? Przesądzają o tym takie czynniki jak renoma na lokalnym rynku, atrakcyjne ceny usług oraz wiele pozytywnych rekomendacji klientek. Salon zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy radzą sobie doskonale między innymi z usuwaniem niechcianym włosów z praktycznie wszystkich partii ciała. Zabiegi trwają krótko, a ich efekt jest długotrwały.

Minęły czasy, kiedy za laser w Poznaniu należało zapłacić sporo. Aktualnie usługi nie zaliczają się do drogich i to pomimo tego, że rekomendowany gabinet wykonuje je w oparciu o zaawansowaną technologię docenianą na całym świecie. Light Sheer to gwarancja świetnego rezultatu w zakresie likwidacji włosów. Za pomocą lasera diodowego udaje się efektywnie i bezpiecznie depilować nawet strefę głębokiego bikini, co w innych przypadkach stanowi problem.

http://www.wyspa-urody.pl/depilacja-laserowa


  • Laser ten magiczny, mityczny niemalże już laser... Kobiety w moim sąsiedztwie jeszcze o zabiegach laserowych niewiele wiedzą, ale ja staram się je uświadamiać i polecam im ten salon.

  • Joanna Odd dodał komentarz 2018-04-10 15:33:27
  • Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne, Sowia 19

Przejdź

Ogrody Porosa


Poznań, Rubież 14b

Przejdź

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź