Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

Projektor solarny | Elektriko.pl


Elektriko.pl

Piotrkowska 103, 90-425 Łódź

Tel: 602 768 101

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Projektor solarny | Elektriko.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-04-07

Właściwe oświetlenie budynków może sprawić, że nie tylko będą one dobrze wyglądać po zmroku, że będzie można znaleźć drogę do domu, ale też zapewnia bezpieczeństwo. Na przykład po zamontowaniu świateł z czujnikiem ruchu można dowiedzieć się, że ktoś kręci się po Twoim terenie. Dlatego warto stosować różne rodzaje oświetleń, które mogą sprawić, że będzie można spać spokojnie. Zwróć szczególną uwagę na projektor solarny, które jest w stanie oświetlić dane miejsce, korzystając tylko ze światła słonecznego, które ładuje akumulatory w ciągu dnia. 

O tym, ile takie rozwiązanie kosztuje, możesz dowiedzieć się ze strony elektriko.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o ofercie sklepu zajmującego się sprzedażą właśnie takich rozwiązań. Dzięki temu nie będziesz mieć już problemów z tym, by złożyć zamówienie na wszystkie potrzebne Ci elementy świetlne, które mają sprawić, że w Twoim domu będzie o wiele bezpieczniej. 

https://www.elektriko.pl/elektriko/projektor-solarny-led-sol-80-plus-ip44-z-czujnik-ruchu-8x0-5w-350lm-czarny-1170950


  • Jestem ogromnym fanem rozwiązań w rodzaju tych, przedstawionych tutaj. Oświetlenie wykorzystujące promienie słoneczne za dnia to przyszłość, która nadeszła w zasadzie.

  • Gabriel Cieślak dodał komentarz 2018-05-25 13:34:30
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

BWB Kancelaria adwokacka


Skierniewice, Jagiellońska 6 lok 14P

Przejdź

Hurtownia-Kesi


Ksawerów, Sadowa 3

Przejdź