Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

http://www.ayming.pl | Optymalizacja podatku od nieruchomości


Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa

Tel: +48 22 330 60 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.ayming.pl | Optymalizacja podatku od nieruchomości - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-10-09

Choć po kryzysie z 2008 roku doradcom podatkowym i księgowym dużo bardziej uważnie patrzy się na ręce, w obawie przed zaistnieniem tak zwanej „kreatywnego” rozliczania się, bezwzględnym faktem pozostaje zjawisko polegające na tym, że – podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia – nieznajomość prawa szkodzi.

Jednym ze światowych liderów na rynku doradztwa podatkowego i finansowego – pozostaje od wielu lat korporacja Ayming. Jednym z oferowanych rozwiązań, które cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów, jest optymalizacja podatku od nieruchomości.

Szczególnie podmioty takie, jak wspólnoty mieszkaniowe w większych miastach, mogą dużo skorzystać na profesjonalnym doradztwie podatkowym i rozliczeniowym, oferowanym przez tę korporację. Wspomniana firma to doskonale rozpoznawalna na całym świecie marka – budząca nieodmiennie pozytywne skojarzenia wśród osób, związanych z branżą.

https://www.ayming.pl/nasze-obszary/podatki-i-oplaty-lokalne/podatki-i-oplaty-lokalne/optymalizacja-podatku-od-nieruchomosci


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Przejdź