Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

Czas pracy kierowców szkolenia


Doradztwo Transportowe Andrzej Pilarczyk

Komedy Trzcińskiego 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Tel: +48 508 243 152

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czas pracy kierowców szkolenia - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-11-20

Zainteresowanie klientów usługami z zakresu doradztwa w transporcie drogowym z roku na rok jest coraz większe. Nie ma więc nic nadzwyczajnego w tym, że na rynku powstaje coraz więcej firm, świadczących tego typu usługi. Zasadnym zatem staje się pytanie, którą firmę wybrać? Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań jest czas pracy kierowców, to kompleksowe szkolenia w tym zakresie proponuje rekomendowana firma Doradztwo Transportowe Andrzej Pilarczyk, która kursy o takiej tematyce organizuje już od wielu lat. Na takich szkoleniach przekazywana jest wiedza nie tylko z zakresu kontroli i ewidencji czasu pracy kierowcy, ale także z zakresu, m.in.:

  • BHP, np. o ilości i długości potrzebnych przerw w czasie realizacji jednego kursu, w różnych systemach rozliczeniowych,
  • pierwszej pomocy
  • obsługi tachografu.

Na takich szkoleniach można się też dowiedzieć, o jakie dokumenty poprosi do wglądu Inspektor Transportu Drogowego. Jeśli zaś czeka Cię taka kontrola, to rekomendowana firma może przeprowadzić w Twojej firmie audyt przedkontrolny, może też w razie potrzeby udzielić Ci wszelkiej niezbędnej pomocy prawnej.

http://doradztwotransportu.eu/kontrola-czasu-pracy.php


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne, Sowia 19

Przejdź

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Przeprowadzki DML Poznań


Poznań, Rynarzewska 19

Przejdź