Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

eventhostessy.pl/oferta/hostessy-gdansk.html


Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Humańska 8, 00-789 Warszawa

Tel: 533 077 720

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

eventhostessy.pl/oferta/hostessy-gdansk.html - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-15

Gdańsk to miasto, które co roku odwiedza duża liczba turystów. Dzieje się tak nie tylko latem, ale również w inne pory roku. Wszystko dzięki organizowanych tutaj szkoleniom, konferencji czy rozmaitych targów. Takie wydarzenia przyciągają wielu uczestników, ale tez inwestorów  z całego kraju. Na takich eventach promocyjnych nie może zabraknąć promotorek, które pełnią rolę reprezentacyjną. Ich zatrudnianiem zajmuje się profesjonalna agencja hostessa z Gdańska, która zajmuje się obsługą profesjonalną dużych eventów promocyjnych.

Jest to agencja: eventhostessy.pl, która zatrudnia najbardziej wykwalifikowane dziewczyny. W bazie znajdują się bowiem laureatki konkursów piękności, które wyróżniają się nie tylko wyjątkową aparycją, ale również dużą kulturą osobistą. Każdy klient może wybrać z bazy takie hostessy, które będą najbardziej dostosowane do wydarzenia.

http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-gdansk.html


  • Na współpracę z agencją HostessyEvent nie dam złego słowa powiedzieć. Potrzebowaliśmy hostess do promocji naszych produktów i zleciliśmy to właśnie im. Promocja się udała, między innymi dzięki urokowi osobistemu i kulturze hostess.

  • arontor dodał komentarz 2018-08-08 14:33:57
  • Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Przejdź