Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

http://www.filtrybb.pl/65-lampy-uv • Lampy UV do wody


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.filtrybb.pl/65-lampy-uv • Lampy UV do wody - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-10

Częstym rodzajem zanieczyszczenia, z jakim walczą osoby, posiadające własną, niezależną studnię – są niepożądane bakterie. Korzystanie z wody, która zawiera szkodliwe mikroorganizmy, może mieć dramatyczne skutki zdrowotne.

Na szczęście – na rynku działa wiele firm, które dostarczają niezbędny w takich sytuacjach asortyment, pozwalający na wyeliminowanie bakterii i wirusów z wody, która ma być przeznaczona do celów spożywczych w naszym gospodarstwie.

Jednym z częściej wybieranych sposobów w walce z drobnoustrojami w studni, jest inwestycja lampy UV do wody. Szeroki wybór lamp UV oraz niezbędnych do ich sprawnego funkcjonowania akcesoriów można znaleźć w sklepie online, prowadzonym przez firmę HYDROCHEMIA, pod adresem: filtrybb.pl. Firma HYDROCHEMIA to profesjonalny dystrybutor produktów, stworzonych z myślą o skutecznym uzdatnianiu wody.

https://www.filtrybb.pl/65-lampy-uv


  • Jedną z właściwości światła UV jest zwalczanie groźnych drobnoustrojów i bakterii. Dlatego dostępne w ofercie na www.filtrybb.pl lampy generujące to światło są dobrą inwestycją we własne zdrowie - bo przecież czysta woda to podstawa!

  • udeclion dodał komentarz 2018-03-26 15:48:44
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

Rozbitaszybka.com


Chorzów, Parkowa 20

Przejdź