Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

Bluzy firmowe • http://www.promoefekt.pl/


Promoefekt.pl

Bohaterów Warszawy 126, 28-100 Busko-Zdrój

Tel: 41 351-74-89

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bluzy firmowe • http://www.promoefekt.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-10

Z oferty sklepu internetowego promoefekt.pl chętnie korzystają nie tylko większe przedsiębiorstwa, chcące zaoferować swoim pracownikom najwyższej jakości odzież, ale również szkoły, zespoły taneczne czy kluby sportowe. Wynika to z faktu, że prezentowany asortyment jest nad wyraz bogaty, a ceny bardzo konkurencyjne. Zainteresowani znajdą tam kurtki, kamizelki, bluzy firmowe, koszule i inne rodzaje odzieży reklamowej.

W przypadku właścicieli firm jest to raczej inwestycja niż wydatek. Nie tylko w zdrowie i dobre samopoczucie członków swojego zespołu, lecz także w ich poczucie przynależności do danego przedsiębiorstwa i możliwości reprezentowania go w godny sposób. Każdy produkt spełnia wysokie standardy jakości i pozostaje w zgodzie z obowiązującymi trendami, a szeroka paleta kolorystyczna pozwala firmom idealnie ubrać swoich pracowników.

http://www.promoefekt.pl/bluzy-dresowe


  • Odzież reklamowa od Promoefekt.pl z pewnością jest wysokiej jakości. Widać, że przykładają dużą wagę do tego w jaki sposób są wykonane ich produkty tj. koszule, bluzy czy kurtki. :)

  • indindind dodał komentarz 2019-05-27 14:36:39
  • Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Dziecięcy świat


Ćmielów, Zaciszna 38

Przejdź