Wyszukaj firmy w dzienfilmowca.pl

Instytut chemii fizycznej


Instytut Chemii Fizycznej PAN

Kasprzaka 44, 01-224 Warszawa

Tel: 22 343 20 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Instytut chemii fizycznej - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-03

Rozwój firmy – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, prawda? Osiąganie coraz lepszej wydajności i efektywności niezależnie od branży wymaga sięgania po metody naukowe. W biznesie potrzeba szczęścia, czasami intuicji, jednak prawdziwe szanse leżą nie tylko w miękkich kompetencjach, ale i twardych danych. Dlatego związki pomiędzy przedsiębiorstwami a światem nauki są tak silne.

Wręcz modelowym przykładem współpracy pomiędzy nauką a biznesem może być Instytut Chemii Fizycznej, który stanowi ważną część Polskiej Akademii Nauk. PAN oferuje pomoc wszystkim przedsiębiorcom, którzy potrzebują doradztwa, analiz, specjalistycznych badań czy patentów.

Szczegółowa oferta IChF znajduje się na stronie internetowej. Można się tam zapoznać między innymi z historią czy ofertą jednostki badawczej istniejącej od 1955 roku. Co szczególnie istotne, naukowcy dysponują zarówno ogromną wiedzą, jak i specjalistycznym sprzętem. Laboratorium jest jednym z najnowocześniejszych w Europie. Współpraca w obszarze fizyki, chemii czy biologii owocuje innowacyjnymi odkryciami i rozwiązaniami, które wnoszą przedsiębiorstwo na nowy poziom.

http://www.rozgrzewamypolskieserca.pl/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Przejdź